Kurzy

 

 24.3.-26.3.2023 Jógový víkend v Mariánských lázních -

Pobyty zahrnují 5 hodin jógy a 3 lázeňské procedury - minerální koupel, klasickou masáž zad a parafínový zábal na ruce. Cvičení probíhá v historických prostorách lázeňského hotelu Centrální Lázně****, kde máme také zajištěno ubytování. Součástí pobytu je volný vstup do bazénu, sauny a parní sauny, do unikátních Římských lázní, postavených v antickém stylu, i do fitness centra.
V rámci cvičení si vyzkoušíme mimo jiné orgánovou jógovou sestavu zaměřenou na očistu vnitřních orgánů. Nově zařazuji také obličejovou jógu, která má anti-agingový efekt a vyhlazuje pleť v obličeji. Některé jednodušší cviky, které se spolu naučíme, můžete provádět i sami doma.
Přijeďte si odpočinout do lázeňského městečka uprostřed lesů, vychutnejte si naplno propojení jógy a lázeňského hýčkání!
Pro podrobnější informace o kurzech a pro rezervaci navštivte stránky: https://www.idunns-fountain.eu/…-12

20.1.-22.1.2023 Prožitkový seminář Zdravá sebeláska a vnitřní dítě, Ráj pod Ralskem

Víkend bude plný sebepoznávací práce na sobě samých. Budeme spolu mluvit o smyslu života, ale i o fungování mezilidských vztahů.
Pomocí jednoduchých regresních technik budeme pracovat se svojí vlastní minulostí, nahlédneme také do původního plánu naší duše.
Velkou pozornost věnujeme svému dětství a léčení vnitřního dítěte v nás. Dětství má zásadní vliv na kvalitu prožívání našeho života. Ukazuje se, že
naplnění našich základních potřeb (ochrana, péče, láska, pozornost, přijetí) a podmínky života v raném dětství (potřeba mít své místo a materiální uspokojení) významně formují naši osobnost. V této etapě našeho života se tvoří úroveň naší sebehodnoty a sebelásky a naše pozdější schopnost vytvářet vztahové vazby.
V praktické části semináře se seznámíme se stavem našeho vnitřního dítěte, poznáme, co mu chybělo a osvojíme si jednoduchou nápravnou techniku, díky které se můžeme sami efektivně léčit.

cena 3900,- zahrnuje seminář, 2x nocleh, plnou penzi, cvičení jógy

17.2.-19.2.2023 Prožitkový seminář Tvoření hojnosti - Ráj pod Ralskem

PROČ MÁME STÁLE POCIT NEDOSTATKU?

Příčina spočívá v našich skrytých přesvědčeních, díky kterým si jednoduše život v hojnosti nedovolujeme.

 Pomocí jednoduché regresní techniky nahlédneme na naše vnitřní programy, které nám brání přirozeně přijímat hojnost. Vyzkoušíme si pomocné techniky, díky nimž můžeme tyto programy transformovat a otevřít se tak zkušenosti žití v dostatku.

cena 3900,- zahrnuje seminář, 2x nocleh, plnou penzi, cvičení jógy

Kurz je vhodný pro absolventy kurzu Zdravá sebeláska.

17.3.-19.3.2023 Jóga a kompenzační cvičení . Ráj pod Ralskem

Lektorky: Kateřina Šturmová a Hana Dufková, s sebou: podložku na cvičení, deku, cihličku na jógu (pokud vlastníte), pohodlné oblečení na cvičení), cena 3900,- zahrnuje 2xnocleh ve 2-4 lůžkových pokojích, plnou penzi a cvičení, možné přikoupit masáž a pobyt v sauně.

 

© 2015 Hynek Šturma